„Nie odkryjesz nowych lądów, dopóki nie odważysz się stracić brzegu z oczu.”
Jacht Klub Nisko Żeglarstwo - jak zacząć Przystąp do nas

Jeżeli doszedłeś do tego miejsca naszej strony internetowej to znaczy, że poważnie rozważasz przystąpienie do naszego Klubu.

Nasze Stowarzyszenie zrzesza obecnie grupę ponad 70 osób, które łączy wspólna pasja jaką jest żeglarstwo. Wspólnie organizujemy rejsy, szkolenia na patenty żeglarskie, kursy doszkalające i regaty żeglarskie. Wspólnie bawimy się organizując imprezy integracyjne takie jak ogniska, Żeglarskie Andrzejki i Ostatki Żeglarskie.

O tym wszystkim możesz przekonać się oglądając zdjęcia i czytając relacje z przedsięwzięć które zrealizowaliśmy, a które są dostępne na naszej stronie internetowej.

Możesz się o tym przekonać także osobiście przystępując do naszego Stowarzyszenia. Warunkiem znalezienia się w naszym gronie jest złożenie załączonej deklaracji członkowskiej, wpłata wpisowego w wysokości 100 zł oraz składki członkowskiej zgodnie ze Statutem klubu. Możesz tego dokonać realizując przelew na nasz rachunek bankowy lub kontaktując się z którąś z osób wskazanych w zakładce "Kontakt i dane Klubu" . Formalnie staniesz się członkiem Jacht Klubu Nisko po zatwierdzeniu Twojej deklaracji przez Zarząd JKN.

Członkostwo w JKN daje Ci możliwości bezpłatnego korzystania z klubowego sprzętu pływającego, który pozostaje do Twojej dyspozycji w trakcie sezonu żeglarskiego na Zalewie Podwolina. Stwarza również możliwości do wspólnego działania i uczestnictwa we wszystkich naszych przedsięwzięciach.

Członkostwo w naszym Klubie to także obowiązki. Do takich należy coroczna opłata składki członkowskiej w wysokości 75 zł dla dzieci i młodzieży uczącej się do 26 roku życia i 150 zł dla pełnoletnich. Do obowiązków należy również pomoc w pracach przy sprzęcie pływającym i przy organizacji imprez.

Tak więc zapraszamy do naszego grona wszystkich, którym bliskie są idee żeglarstwa, którzy lubią aktywnie spędzać czas i chcą włączyć się w życie naszej małej żeglarskiej społeczności.