„Nie odkryjesz nowych lądów, dopóki nie odważysz się stracić brzegu z oczu.”

Sponsorzy 2019

gmina i powiat.jpg
bakpak.jpg
lpg2.jpg
slovrur.jpg

JKN na Facebooku

Pogoda w Nisku

http://www.swiatpogody.pl

JKN na Instagram

Szanty

Jacht Klub Nisko Strefa Klubowicza Rejsy klubowe - archiwum Rejs Czarnogóra - 2017

Rejs, którego dotyczy niżej zamieszczone ogłoszenie odbył się zgodnie z planem. Tekst ogłoszenia pozostaje na stronie wyłącznie w celach informacyjnych.


(Ogłoszenie zaktualizowano 13 grudnia 2016 r.)

Klubowy Rejs Czarnogóra 2017

Zapraszamy pełnoletnich członków naszego klubu do udziału w rejsie wzdłuż wybrzeża Czarnogóry.

Rejs odbędzie się w terminie od 27 maja do 3 czerwca 2017 roku.

Mamy już zarezerwowany 1 jacht ze skompletowaną załogą, ale ponieważ zgłosili się następni chętni do udziału w rejsie, planujemy wyczarterowanie drugiej łódki.

Prosimy o szybkie decyzje i zgłaszanie uczestnictwa, gdyż po 1 stycznia oferta możliwych do wynajęcia jachtów będzie na pewno uboższa, a zarazem wzrosną ceny czarteru.

Dokładna trasa rejsu będzie do ustalenia w najbliższym czasie, choć ostatecznie będzie to zależało od warunków pogodowych i nastroju załogi :)

Portem wypłynięcia będzie chorwacki Dubrownik, z którego wyruszymy na południe z zamiarem dotarcia do położonego przy granicy z Albanią czarnogórskiego portu Ada Bojana, skąd powrócimy do portu wypłynięcia. Po drodze będziemy odwiedzać najbardziej atrakcyjne miejscowości wybrzeża Czarnogóry: Kotor, Bigova, Budva, Sveti Stefan, Petrovac, Bar czy Ulcinj.

Rejs organizowany jest na zasadach niekomercyjnych dla członków Jacht Klubu Nisko, z opłaconymi składkami członkowskimi.

Zgłoszenie uczestnictwa należy dokonać u kol. Sławka Sądeja (tel. 605 897 811, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ). Udziela on również dodatkowych informacji o rejsie.

O udziale w rejsie decyduje kolejność zgłoszeń.

Uwaga!

Do udziału w rejsie niezbędne jest posiadanie ważnego paszportu!