„Nie odkryjesz nowych lądów, dopóki nie odważysz się stracić brzegu z oczu.”

Sponsorzy 2019

gmina i powiat.jpg
jawor.jpg
unimark.jpg
slovrur.jpg

JKN na Facebooku

Pogoda w Nisku

http://www.swiatpogody.pl

JKN na Instagram

Szanty

Jacht Klub Nisko Strefa Klubowicza Rejsy klubowe - archiwum Rejs Chorwacja - 2016

Rejs, którego dotyczy niżej zamieszczone ogłoszenie odbył się zgodnie z planem. Tekst ogłoszenia pozostaje na stronie wyłącznie w celach informacyjnych.Klubowy Rejs Chorwacja 2016

Podobnie jak rok temu zapraszamy pełnoletnich członków naszego Klubu do wzięcia udziału w rejsie po wodach środkowej Dalmacji.

Rejs odbędzie się w terminie od 28.05.2016 (sobota) do 04.06.2016 roku.

Mamy już wstępnie zarezerwowany jacht, ale dokładna trasa rejsu (łącznie z portem wypłynięcia) jest do ustalenia przez przyszłą załogę. Wszystko (lub prawie wszystko) jest więc możliwe:)

W zasięgu tygodniowego rejsu są takie atrakcje przyrodnicze jak Kornaty czy wodospady Krka, miejscowości Skradin, Szybenik czy Trogir, wyspa Vis, a nawet Dubrovnik. Poza tym czeka na nas mnóstwo zacisznych zatoczek, malowniczych wysepek, urokliwych miejscowości, gwarnych restauracji i innych ciekawych miejsc do zwiedzenia.

Skipperem rejsu będzie nasz klubowy kolega: Artur Powęska.

Rejs organizowany jest na zasadach niekomercyjnych dla członków Jacht Klubu Nisko. Prosimy o szybkie zgłoszenia - o godzinie 10.00 w czwartek 12 maja zamykamy listę załogi!

Zgłoszenie uczestnictwa należy dokonać u kol. Sławka Sądeja (tel. 605 897 811, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) . Udziela on również dodatkowych informacji o rejsie.

Ze względu na duże zainteresowanie - o udziale w rejsie decyduje kolejność zgłoszeń.

Oczywiście warunkiem niezbędnym jest brak zaległości w opłatach klubowych składek członkowskich!