„Nie odkryjesz nowych lądów, dopóki nie odważysz się stracić brzegu z oczu.”
Jacht Klub Nisko Szkolenia

Witamy na naszej stronie!

Witamy naszych klubowiczów i sympatyków żeglarstwa na stronie internetowej Stowarzyszenia Żeglarskiego "Jacht Klub Nisko".

Mamy nadzieję, że przypadnie Wam ona do gustu i stanie się miejscem, do którego będziecie chętnie zaglądać. Chcemy aby ten serwis pełnił rolę informacyjną dla członków Klubu ale również edukacyjną dla przyszłych adeptów sztuki żeglarskiej. Staramy się zamieszczać na niej wszystkie ważne informacje dotyczące życia Klubu, materiały edukacyjne dotyczące szkoleń oraz relacje z przedsięwzięć realizowanych przez członków naszego Klubu.

Zwracamy się do wszystkich klubowiczów o włączenie się w proces tworzenia strony poprzez przesyłanie ciekawych materiałów, które będziemy mogli na niej zamieszczać.

Ze wszystkim co aktualnie dzieje się w Jacht Klubie Nisko możecie zapoznać się w zakładce "Dziennik Pokładowy/Aktualności" lub na stronie głównej "Dziennik Pokładowy".

Zapraszamy również do zapoznania się z relacjami na temat żeglarskich przedsięwzięć, które zrealizowaliśmy od momentu powstania Klubu , a które znajdziecie w zakładkach "Kronika Klubu" i "Foto-relacje". Szczególnie zachęcamy do zapoznania się z artykułami z klubowych rejsów, spisanymi i opatrzonymi zdjęciami przez ich uczestników, które znajdziecie w zakładce "Foto-relacje/I w końcu wypływamy".

pozdrawiam

Jan Józefczyk